Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Іваниківка

ІВАНИКІВКА - село, центр сільської Ради, розташоване за 14 км від районного центру, за 15 км від залізничної станції Братківці на лінії Львів-Рахів та за 6 км від автомагістралі Надвірна-Івано-Франківськ. Населення - 1978 чоловік. Сільраді підпорядковані села Забережжя й Похівка.
В селі знаходиться центральна садиба колгоспу ім. Івана Франка. Колгосп має 2711 га земельних угідь, млин, пилораму, цегельний завод, 17 тракторів, 5 комбайнів, 15 вантажних автомобілів. Напрям господарства - тваринництво й рослинництво. Колгосп здобув перше місце в районі по виробництву молока. Тут проведено меліоративні роботи на площі 643 га.
В селі працюють восьмирічна школа, клуб, бібліотека. До послуг селян медпункт, дитячі ясла, ощадкаса.
В Іваниківці зведено 315 житлових будинків.
Перша згадка про село належить до 1785- 1788 років.
В Іваниківці споруджено обеліск на честь воїнів-односельчан. які загинули на фронтах Вітчизняної війни, та встановлено погруддя Т. Г. Шевченка та І. Я. Франка.

Сучасна карта - Іваниківка