Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Хотимир

ХОТИМИР - село, центр сільської Ради, знаходиться за 16 км від районного центру та 25 км від залізничної станції Годи-Турка. Населення - 1554 чоловіка. Сільраді'підпорядковано село Жабокруки.
Є центральна садиба колгоспу «Прапор комунізму». Колгосп має 2847 га земельних угідь. Спеціалізується на виробництві молока.
У селі - восьмирічна школа, бібліотека і клуб; медпункт, 2 магазини, ощадна каса. Споруджено 396 житлових будинків.
На околицях села виявлено пізньопалеолітичну стоянку, поселення трипільської культури, поховання доби бронзи, городище, могильник давньоруського часу, а біля села Жабокруки - бронзові вироби епохи пізньої бронзи. Перша письмова згадка про село належить до 1443 року.
В лютому-березні 1915 року та червні 1916 року на території села відбувалися запеклі бої між російськими та австро-угорськими військами.
Жителям села, що загинули на фронтах Великої Вітчизняної війни та в боротьбі з націоналістичними бандами, споруджено пам'ятник.
У Хотимирі народилися поет і перекладач К. Климкович (1835-1881) та український радянський мовознавець Б. Кобилянський.
Купить сигареты в москве с доставкой оптом источник.

Сучасна карта - Хотимир