Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Колоколин

КОЛОКОЛИН - село, центр сільської Ради, міститься за 20 км від районного центру, за 6 км від залізничної станції Букачівці. Населення - 1562 чоловіка.
У селі центральна садиба колгоспу ім. Дзержинського. Артіль має 1206 га земельних угідь, млин, електростанцію, майстерні. Колгосп розробляє
поклади ангідридного каменю. В селі працює металообробний промкомбінат, який виготовляє металеві ліжка, карнизи, вішалкп, залізобетонні конструкції, гіпсоблоки, електрорубильпики.
Є восьмирічна школа, клуб, бібліотека, амбулаторія, магазин. За післявоєнні роки понад 400 мешканців здобули вищу й середню освіту.
Перша письмова згадка про село належить до 1463 року. Під впливом першої російської буржуазно-демократичної революції влітку 1906 року тут відбувся страйк селян. Для його придушення сюди прибув ескадрон кавалерії.
На території села виявлено поховання доби неоліту, бронзи та липицької культури.
У селі споруджено пам'ятник Ф. Е. Дзержинському.

Сучасна карта - Колоколин