Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Вербилівці

ВЕРБИЛІВЦІ - село, центр сільської Ради, розмістилося на правому березі річки Гнилої Липи, за 3 км від районного центру. Через село проходить автомагістраль. Населення - 766 чоловік. Сільській Раді підпорядковане село Залужжя.
В селі центральна садиба колгоспу ім. В. І. Леніна. Артіль спеціалізується на молочному тваринництві та птахівництві. Має земельних угідь 1627 і а. 16 колгоспників нагороджено орденами й медалями СРСР. Серед них - орденом Ленінабригадир  І. С. Андрійчук. Тракторна бригада колгоспу першою в районі удостоєна звання бригади комуністичної праці.
Є початкова школа, клуб, бібліотека, медпункт, кабінети: фізтерапії та зуболікарський; магазин, ресторан. Село газифіковане.
Вперше у письмових документах Вербилівці згадуються за 1433 рік як передмістя Рогатина. З 1461 року вважались окремим містечком.
На території села знайдено кам'яні знаряддя доби пізнього палеоліту та рештки давньоруського поселення.

Сучасна карта - Вербилівці