Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Старий Лисець

СТАРИЙ ЛИСЕЦЬ - село, центр сільської Ради, розміщується за 12 км від залізничної станції Івано-Франківськ. Населення - 3155 чоловік. Сільраді підпорядковане село Стебник.
Тут знаходиться центральна садиба колгоспу ім. XXI з'їзду КПРС. У колгоспі - 4154 га сільськогосподарських угідь, в т.ч. 1804 га орної землі. Вирощуються зернові, овочеві й технічні культури. Тваринництво м'ясомолочного напряму.
В селі - восьмирічна школа, бібліотека, клуб; медпункт та пологовий будинок; магазин і чайна. Споруджено 530 будинків. Вищу та середню освіту здобули 348 чоловік.
У письмових джерелах село згадується в 1491 році. Біля села знайдено знаряддя праці доби міді, а в Стебнику - невеликий скарб римських монет та золотих і срібних прикрас II-III ст. ст. н.е. Збереглися залишки давньоруського городища.

Сучасна карта - Старий Лисець