Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Тисменичани

ТИСМЕНИЧАНИ - село, центр сільської Ради. До райцентру - 19 км, залізнична станція в селі. Через село протікає річка БистрицяНадвірнянська, проходить автодорога Івано-Франківськ-Надвірна. Населення 2680 чоловік.
У селі розташовано центральну садибу колгоспу ім. Калініна. Господарство має 2416 га земельних угідь. Колгосп спеціалізується на виробництві молока.
За допомогою шефів - Івано-Франківського відділення Львівської залізниці і Надвірнянського газопромислового управління в колгоспі побудовано льонопереробний пункт, пилораму, міжколгоспний завод комбікормів.
В селі працює цех ручної вишивки ІваноФранківської фабрики ім. Рози Люксембург, шевська і кравецька майстерні.
В Тисменичанах є середня школа, клуб, бібліотека. Жителів села обслуговують медпункт, пологовий будинок, пошта, ощадна каса, два магазини.
Вперше село згадується в історичних джерелах 1437 року. Тисменичанці брали активну участь у визвольній війні 1648-1654 років.

Сучасна карта - Тисменичани