Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Сваричів

СВАРИЧІВ - село, центр сільської Ради. Розкинувся між річками Чечвою та Лімницею, за 3 км від районного центру, за 5 км від залізничної станції Рожнятів. Населення - 4681 чоловік.
Місцевий колгосп «Радянська Україна» має 2322 га землі, в т. ч. 1090 га орної, понад 860 га сіножатей, 360 га пасовиськ. Виробничий напрям - молочне тваринництво та вирощування льону-довгунця.
В селі є середня і початкова школи, бібліотека, клуб. За післявоєнні роки зведено понад 400 добротних будинків. Більш як 400 жителів Сваричева здобули середню та вищу освіту. Воїнам, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни, в селі встановлено обеліск.
В історичних документах Сваричів уперше згадується 1648 року. Під час польської окупації боротьбою мешканців села керували члени КПЗУ Г. В. Васильків, І. В. Шишак, М. ІО. Тимків. Вони організовували страйки в 1935, 1936 і 1938 роках.

Сучасна карта - Сваричів