Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Загвіздя

ЗАГВІЗДЯ - село, центр сільської Ради, лежить на лівому березі річки Бистриці-Солотвинської, за 3 км від залізничної станції Івано-Франківськ. Населення2814 чоловік. Сільраді підпорядковане село Підлісся.
В 1949 році створено колгосп «Авангард», який 1968 року реорганізований у птахофабрику «Авангард». Має 1042 га орної землі. Вирощуються зернові, технічні й овочеві культури. З допоміжних підприємств є млин, пилорама. На території села міститься кахельно-черепичний завод Івано-Франківського управління цегельних заводів.
Шефську допомогу птахофабриці подає Івано-Франківський шкіряно-взуттсвий комбінат. За його допомогою побудовано кормоцех і котельню для центрального опалення на фермі маточного поголів'я худоби.
У селі восьмирічна школа, бібліотека, клуб, медпункт. Вищу та середню освіту здобули 152 чоловіка.
Під час визвольної війни українського народу під керівництвом Б. Хмельницького 50 жителів села приєдналися до повстанців загону С. Г. Височана.
Фитнес клуб в ростове на дону смотрите на http://jetgym.ru.

Сучасна карта - Загвіздя