Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Вістова

ВІСТОВА - село, центр сільської Ради, розміщене на річці Лімниці, за 8 км від районного центру. Населення - 1327 чоловік. Сільраді підпорядковане село Бабин-Зарічний.
Місцевий відділок радгоспу «Більшовик» спеціалізується на виробництві молока та льону. За господарством закріплено понад 1000 га сільськогосподарських угідь. В селі працює столярний цех Калуського заводу комунального устаткування.
У Вістовій є восьмирічна школа, клуб, бібліотека, фельдшерсько-акушерський пункт, відділення зв'язку, торговельні підприємства.
льону. За артіллю закріплено понад 2 тис. га сільськогосподарських угідь.
У Довгому Войнилові є восьмирічна школа, клуб, бібліотека, фельдшерсько-акушерський пункт, 3 торговельні підприємства, майстерня побутового обслуговування.
Перша письмова згадка про село належить до 1447 року. Під час визвольної війни українського народу під проводом Б. Хмельницького багато жителів села в 1649 році брали участь у нападі на володіння шляхтича Блажовського в селі Цвітовій.
Жителька Довгого Войнилова К. 3. Хитровська була депутатом Народних Зборів у Львові 1939 року.
В селі встановлено обеліск воїнам, що загинули під час Великої Вітчизняної війни.
Перша письмова згадка про Вістову належить до 1785-1788 рр.
У місцевій церкві зберігаються картини українського художника К. Устияновича.

Сучасна карта - Вістова