Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Корнич

КОРНИЧ - село, центр сільської Ради. Лежить на лівому березі Пруту, за 7 км від районного центру, за 3 км від залізничної станції Матеївці. Через село проходить шосе. Населення - 1996 чоловік. Сільраді підпорядковане село Грушів.
Колгосп ім. Мічуріна має 2350 га землі, в т. ч. 1250 га орної. Виробничий напрям рільничо-тваринницький. Тут вирощують високі врожаї кукурудзи, цукрових буряків та льону. Ланковим К. Ф. Колісняк та М. В. Мензат присвоєно почесне звання знатний кукурудзовод Української РСР.
У Корничі є середня школа, клуб, бібліотека, шкільний краєзнавчий музей, спортивна дитяча школа. За роки Радянської влади село на дві третини перебудовано.
Вперше в письмових джерелах Корнич згадується 1472 року. Мешканці села перебували у повстанських загонах під час національновизвольної війни українського народу 1648- 1654 років.
З 1923 року в Корничі діяв осередок КПЗУ. За роки польської окупації з села емігрувало 112 чоловік.
На території Корнича і Грушева виявлено поселення трипільської культури, доби пізньої бронзи, 2 могильники культури карпатських курганів та поселення давньоруських часів.

Дивиться також інші населені пункти району:

Сучасна карта - Корнич