Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Ганнусівка

ГАННУСІВКА - село, центр сільської Ради, розташоване за 24 км від районного центру та за 5 км від залізничної станції Єзупіль. Через село проходить автошлях, який з'єднує Ганнусівку з Івано-Франківськом. Населення - 1335 чоловік.
Основним заняттям ганнусівських колгоспників є сільське господарство. В селі розміщено бригаду колгоспу ім. Ілліча, яка спеціалізується на розведенні свиней. В 1968 році середня врожайність кукурудзи на зерно становила 67,1 цнт з га, зернових - 39,5 цнт, цукрових буряків - 518 центнерів.
У селі є восьмирічна школа, будинок культури, клуб, 2 бібліотеки, фельдшерсько-акушерський пункт з родильною кімнатою, дитячі ясла, магазин.
Ганнусівку наполовину оновлено. Тут споруджено 250 нових житлових будинків.
Перша письм'ова згадка про Ганнусівку датується 1437 роком. Жителі її взяли участь у повстанні 1648 року.
В 30-х роках XX ст. в селі діяв осередок КПЗУ. Під його керівництвом жителі села 1935 року страйкували. Значну роботу провадив «Сельроб», який об'єднував понад 180 чоловік.
На території села виявлено пізньопалеолітичну стоянку.

Сучасна карта - Ганнусівка