Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Павлівка

ПАВЛІВКА (до 1946 року - Павелче) - село, центр сільської Ради, розміщується в гористій місцевості і простягається вздовж лівого берега річки Ямничанки, віддаль від районного центру -10 км. Через село проходить залізниця й автомагістраль Івано-Франківськ-Калуш.
Населення2337 чол. Сільраді підпорядковане село Рибне.
У селі - центральна садиба колгоспу «Нове життя». Колгосп має 1613 га земельних угідь. Спеціалізується на відгодівлі великої рогатої худоби.
Працюють восьмирічна школа, бібліотека, клуб відмінної роботи з стаціонарною кіноустановкою. Споруджено 240 житлових будинків. При школі є батьківський лекторій. Вищу та середню освіту здобули 227 жителів села.
Село відоме з другої половини XVIII ст. Поблизу знайдено крем'яні знаряддя праці доби міді. Місцевий колгосп організований у 1940 році. Він був представлений на Виставці досягнень народного господарства у Москві. Там була передова ланкова М. М. Сас.
У Павлівпі в роки Велпкої Вітчизняної пійнв діяв підпільний обком партії.

Сучасна карта - Павлівка