Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Бабинці

БАБИНЦІ - село, центр сільської Ради, розташоване за 1 км від райцентру. Через село проходить автомагістраль. Населення - 1422 чоловіка. Сільській Раді підпорядковані населені пункти Кутці, Лісова, Перенівка та Підвиння.
В селі центральна садиба колгоспу ім. Маяковського. Господарство
спеціалізується на розвиткові м'ясного тваринництва. Площа земельних угідь дорівнює 2031 га. З допоміжних підприємств є млин, цегельня.
В колгоспі працювала ланкова - Герой Соціалістичної Праці М. Я. Лозиняк, трудиться депутат Верховної Ради УРСР, делегат III Всесоюзного з'їзду колгоспників М. М. Воробець.
Є в Бабинцях середня школа, будинок культури, клуб, бібліотека, магазин, шевська та кравецька майстерні. Село газифіковане, електрифіковане, радіофіковане. В ньому споруджено близько 200 житлових будинків.
Бабинці - давнє передмістя Рогатина. Перша письмова згадка про них датується 1424 роком і пов'язана з грабіжницьким нападом турків. Тяжких руйнувань зазнавало село і в 1474 та 1520 рр. Під час турецької навали 1589 року більшість жителів села була знищена. Мешканці Бабинців брали участь у боротьбі проти польської шляхти в 1648-1654 роках.

Сучасна карта - Бабинці