Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Нижній Струтинь

НИЖНІЙ СТРУТИНЬ - село, центр сільської Ради. Лежить на правому березі річки Чечви, за 3 км від районного центру і за 10 км від залізничної станції Рожнятів. Через село проходить вузькоколійна залізниця. Населення - 3183 чоловіка.
В селі розташований колгосп «Ленінським шляхом», який має 3768 га сільськогосподарських угідь. Виробничий напрям - м'ясо-молочне тваринництво, вирощування льону. У Нижньому Струтині розміщено деревообробний цех районного побутового комбінату.
В селі є восьмирічна школа, клуб, бібліотека. В центрі села встановлено пам'ятник полеглим у роки Великої Вітчизняної війни. За час Радянської влади вищу та середню освіту здобуло 200 чоловік, понад 500 родин справили новосілля.
Село відоме з XVIII століття.
На території Нижнього Струтиня розкопано гончарну піч початку н. е. та могильник культури карпатських курганів. Виявлено також давньоруське городище.

Сучасна карта - Нижній Струтинь