Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Комарів

КОМАРІВ - село, центр сільської Ради, розташоване за 10 км від районного центру та залізничної станції Галич. Через село проходить автошлях на Галич, Калуш, ІваноФранківськ. Населення - 1516 чоловік. Сільській Раді підпорядковане село Сокіл.
На території села - радгосп «Галицький», який спеціалізується на виробництві молока, вирощуванні льону, рільництві. Працює цегельний завод.
В селі є середня школа, клуб, бібліотека, медпункт, поштове відділення, 2 дитячі садки. За останні 10 років споруджено понад 230 житлових, господарських, культурно-побутових будинків.
Першу письмову згадку про село датовано 1476 роком.
У 1921 році комарівці бойкотували перепис населення, який здійснювали польські власті.
Під час Великої Вітчизняної війни жителі села Г. І. Микитюк та Т. 3. Баляс допомагали партизанам з'єднання С. А. Ковпака.
У селі споруджено обеліск воїнам, що загинули під час визволення села від німецькофашистських окупантів.
На території Комарова та Сокола виявлено два поселення трипільської культури. У Комарові розкопано поховання доби ранньої бронзи та передскіфських часів. Тут же досліджено поселення та могильник доби середньої бронзи, що дали назву археологічній культурі комарівська.

Сучасна карта - Комарів