Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Чернів

ЧЕРНІВ - село, центр сільської Ради, віддалене на 39 км від районного центру, на 4 км від залізничної станції Букачівці. Населення - 1247 чоловік. Сільській Раді підпорядковане село Журів.
На території села є бригада колгоспу «Перше травня». Спеціалізується вона на вирощуванні льону, картоплі та тваринництві. Землі артіль має 2268 га. За семирічку тут осушено понад 400 га перезволожених земель.
У селі працюють восьмирічна школа, будинок культури, бібліотека, амбулаторія, фельдшерсько-акушерський пункт, 2 магазини, ощадна каса. Колгосп видає багатотиражну газету «Колгоспна правда».
Перша письмова згадка про Чернів належить до 1445 року.
В другій половині XVII ст. в районі Чернева діяв загін опришків. Жителі Чернева брали участь у визвольній війні 1648-1654 рр. проти панської Польщі, разом з селянами навколишніх сіл захопили замок у селі Журові.

Сучасна карта - Чернів