Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Далешове

ДАЛЕШОВЕ - село, центр сільської Ради. Лежить на правому березі Дністра, за 16 км від районного центру. Населення - 475 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Дубка, Колінки та Репужинці.
В селі розташовані колгоспи: ім. Кірова, що мав 3780 га землі, та ім. XXII з'їзду КПРС, якому належить 1856 га землі. Обидва господарства рільничого напряму.
В Далешовому є восьмирічна школа, клуб, бібліотека. Споруджений пам'ятник С. М. Кірову та обеліск полеглим воїнам Радянської Армії.
В писемних джерелах село вперше згадується 1474 року. В 1921 році мешканці Далешового саботували перепис населення, що проводився польською владою.
Поблизу Далешового, Дубки та Репужинців виявлено знаряддя праці та поховання доби бронзи, поховання перших століть нашої ери та срібні прикраси давньоруських часів.

Сучасна карта - Далешове