Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Підпечери

ПІДПЕЧЕРИ - село, центр сільської Ради, прилягає до річки Ворони, за 5 км від залізничної станції Івано-Франківськ. Населення - 2424 чоловіка.
У радгоспі «Перемога», який має 3590 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2573 га орної землі, є 6620 парникових рам. Побудовано 5000 кв. м теплиць на газовому обігріві. Працюють млин, пилорама, торфопідприємство.
За трудові заслуги В. Д. Артус і Є. В. Лящук удостоєні ордена Трудового Червоного Прапора, а Б. В. Богдана за вирощування кукурудзи механізованим способом двічі відзначено бронзовою медаллю ВДНГ СРСР.
У селі є восьмирічна школа, бібліотека, будинок культури; фельдшерсько-акушерський пункт, відділення зв'язку. За останні двадцять років споруджено 270 будинків. Завершується газифікація села.
В документах Підпечери згадуються в другій половині XVIII ст. Назва села походить від слова «печери», де, за переказами жителів,- селяни ховалися від нападів татар.
Воїнам та активістам, що загинули в боротьбі проти фашистських загарбників, споруджено пам'ятник-обеліск.

Сучасна карта - Підпечери